Zapraszamy do kont@ktu

AVL-TRADING

Biuro Handlowe

ul. Palisadowa 26

01-940 Warszawa

tel. 22 499 49 12

tel. 22 498 45 12

e-mail: biuro@avl.com.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Krystyna Rajchert

Krystyna Rajchert

Dział księgowo-administracyjny

e-mail: k.rajchert@avl.com.pl
tel. 602 858 666

Cezary Rajchert

Cezary Rajchert

Dział konstrukcji specjalnych

e-mail: c.rajchert@avl.com.pl
tel. 602 792 077

Tomasz Biniszewski

Tomasz Biniszewski

Koordynator systemów audio-video

Dział handlowy
e-mail: t.biniszewski@avl.com.pl
tel. 660 974 703

Maciej Jarosz

Maciej Jarosz

Koordynator techniczno-handlowy

Dział instalacji
e-mail: m.jarosz@avl.com.pl
tel. 660 974 701

Sebastian Błażejczyk

Sebastian Błażejczyk

Instalator systemów AV i IT

Dział instalacji
e-mail: s.blazejczyk@avl.com.pl
tel. 600 196 866

Edwin Jakubowski

Edwin Jakubowski

Specjalista ds. technicznych

Dział automatyki
e-mail: e.jakubowski@avl.com.pl
tel. 660 974 702

Piotr Jagodziński

Piotr Jagodziński

Dział handlu zagranicznego

e-mail: p.jagodzinski@avl.com.pl
tel. 600 901 389